Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Sprzątanie miejsc śmierci dezynfekcja po zmarłym Częstochowa

Usługi porządkowe / Czestochowa / Slaskie / Polska / ID 677 / Wysłany na: 7 września 2020 przez vtwin90

Usługi porządkowe w Czestochowa

 

0
  
Cena: PLN

1

Stan Nowy
Oferta od
Osoba Prywatna
 
2
Metody kontaktowe
 
3
Aktywne ogłoszenia!
 
14 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 21

Opis

Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz komunikacyjnego.Miejsce zbrodni, samobójstw itp. to skażone niebezpieczne i specyficzne środowisko pracy.Aby wykonać zadanie prawidłowo i skutecznie trzeba posiadać umiejętności, doświadczenie i wiedze w danym temacie. W dziedzinie sprzątanie zajmujemy się tylko tym zagadnieniem.
Nie lekceważ zagrożenia .
Po wykonaniu prac pomieszczenie jest bezpieczne wolne od patogenów, uciążliwego fetoru oraz śladów po w/w zdarzeniach.
Gwarantuje 100% skuteczność.
Niestety życie ma też te drugie dramatyczne oblicze.W takich sytuacjach jesteśmy do dyspozycji. Oferta kierowana jest do Osób prywatnych , Firm Hotelarskich, Spódzielni Mieszkaniowych zarządzajacymi zasobami mieszkaniowymi oraz Firm transportowych.
Teren działania cały Kraj.Gotowi do wyjazdu 24h

Tel -24h 605907004 lub 605140004
Wystawiamy rachunki.
V-TWIN-90
Dariusz i Justyna Paliwoda

www.sprzataniepozmarlym.pl

*Wszystkie publikacje w ogłoszeniu są objęte prawem autorskim – również zdjęcia.Wszelkie kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów bez zgody firmy jest prawnie zabronione.Zdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:677-676-medium_large)  Sprzątanie miejsc śmierci dezynfekcja po zmarłym Częstochowa z kategorii Usługi porządkowe i który jest w Czestochowa, new, 1, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:677
 
Sponsorowane Reklamy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 677 opublikowanej w dniu 2020/09/07, ta reklama została utworzona przez vtwin90 w naszej kategorii Usługi porządkowe, oznaczam go jako (Częstochowa, czyszczenie, dezynfekcja, fetor, samobójstwo, Sprzątanie, zgon, zwłoki, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Sprzątanie miejsc śmierci dezynfekcja po zmarłym Częstochowa, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to 1 [PLN], a Twój aktualny stan to Nowy.

Formularze kontaktowe i metody, które vtwin90 umieścił w reklamie to (  ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Usługi porządkowe znajduje się w pobliżu miasta Czestochowa, które należy do województwa Slaskie w Polska i jest oferowane od 2020/09/07 przez użytkownika vtwin90, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 25 maja 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Usługi porządkowe była na 2020/09/07 (14 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 14 Dni temu i otrzymała już ponad 21 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii Usługi porządkowe.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z Usługi porządkowe w Czestochowa


«
»

...Darmowe ogłoszenia z Usługi porządkowe
blisko Czestochowa...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z