Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Montaż poduszek pneumatycznych do busów

+ Pozostałe usługi i firmy / Nysa / Opolskie / Polska / ID 1094 / Wysłany na: 6 października 2020 przez marlena28

+ Pozostałe usługi i firmy w Nysa

 

0
  
Cena: PLN

1300

Stan Nie określone
Oferta od
Osoba Prywatna
 
1
Metody kontaktowe
 
63
Aktywne ogłoszenia!
 
16 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 1

Opis

Mam do zaoferowania usługę zakładania poduszek do busów Iveco Daily i Mercedes Sprinter.tp. Usługa kosztuje 1300 zł( poduszki + akcesorja + kompresor + zegar + założenie )
Czas zakładania trzeba liczyć od 3 do 5godzin po wcześniejszym ustaleniu terminu. Poduszki mają na celu wzmocnieniu zawieszenia.Zdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:1094-1093-medium_large)  Montaż poduszek pneumatycznych do busów z kategorii + Pozostałe usługi i firmy i który jest w Nysa, Unspecified, 1300, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:1094
 
Sponsorowane Reklamy

Tags + Pozostałe usługi i firmy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 1094 opublikowanej w dniu 2020/10/06, ta reklama została utworzona przez marlena28 w naszej kategorii + Pozostałe usługi i firmy, oznaczam go jako (...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Montaż poduszek pneumatycznych do busów, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to 1300 [PLN], a Twój aktualny stan to Nie określone.

Formularze kontaktowe i metody, które marlena28 umieścił w reklamie to ( ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy + Pozostałe usługi i firmy znajduje się w pobliżu miasta Nysa, które należy do województwa Opolskie w Polska i jest oferowane od 2020/10/06 przez użytkownika marlena28, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 4 października 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia + Pozostałe usługi i firmy była na 2020/10/06 (16 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 16 Dni temu i otrzymała już ponad 1 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii + Pozostałe usługi i firmy.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z + Pozostałe usługi i firmy w Nysa


«
»

...Darmowe ogłoszenia z + Pozostałe usługi i firmy
blisko Nysa...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z