zdjęcia na porcelanie, foto ramki, fotoporcelana na prezent, Łódź

Dekoracje / Lodz / Lodzkie / Polska / ID 256 / Wysłany na: 17 kwietnia 2020 przez tomaszfotograf

Dekoracje w Lodz

 
Oferta od
Osoba Prywatna
Metody kontaktowe
3
Aktywne ogłoszenia!
2
Zaktualizowano!
366 Dni
Sponsorowane Reklamy
 
174
Razem Wizyty!

Opis

Zdjęcia to świetny pomysł na prezent. Jeszcze lepszy jeśli zdjęcie będzie ładnie oprawione. Oryginalnym rozwiązaniem jest fotografia zatopiona w porcelanie. Wygląda bardzo elegancko, dobrze prezentuje się na półce lub powieszona na ścianie robi niesamowite wrażenie.

Świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny, na komunię, na chrzest, na rocznicę ślubu, dla rodziców i dziadków czy jako uwiecznienie naszego kochanego pupila. Dostępne jest wiele kształtów: owal, w prostokącie, w kwadracie, czy w kształcie serca. Rozmiary dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. 

Fotoceramika nie musi się kojarzyć ze zdjęciami na nagrobki. To Innowacyjna i niezwykle trwała alternatywa dla zdjęć. W tonacji czarno-białej, w odcieniach sepii czy w pełnym kolorze będą pięknie zdobić wnętrze. Zdjęcia można wysłać drogą elektroniczną lub dostarczyć osobiście. Gotowe zdjęcia na porcelanie możemy wysłać na podany adres na terenie całej Polski. Przesyłka zawsze jest starannie zabezpieczona.

Po odbiór również zapraszamy do naszej pracowni fotograficznej, która znajduje się na ulicy Narutowicza 47 m.1 (numer 1 na domofonie, parter,wejście od ulicy przez brązowe drzwi) lub Piotrkowska 25 (w podwórku, pierwszy lokal po lewej stronie) Łódź. 

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu 
https://multiarte.com.pl/

Sponsorowane Reklamy

Zdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:256-253-medium_large)  zdjęcia na porcelanie, foto ramki, fotoporcelana na prezent, Łódź z kategorii Dekoracje i który jest w Lodz, new, 100, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:256
N2 (#ID:256-254-medium_large)  zdjęcia na porcelanie, foto ramki, fotoporcelana na prezent, Łódź z kategorii Dekoracje i który jest w Lodz, new, 100, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:256
N3 (#ID:256-255-medium_large)  zdjęcia na porcelanie, foto ramki, fotoporcelana na prezent, Łódź z kategorii Dekoracje i który jest w Lodz, new, 100, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:256

Produkty powiązane

Wyniki związane z Dekoracje w Lodz

Sponsorowane Reklamy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 256 opublikowanej w dniu 2020/04/17, ta reklama została utworzona przez tomaszfotograf w naszej kategorii Dekoracje, oznaczam go jako (foto ramki, fotograf, fotoporcelana, łódź, na prezent, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek zdjęcia na porcelanie, foto ramki, fotoporcelana na prezent, Łódź, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to 100 [PLN], a Twój aktualny stan to Nowy.

Formularze kontaktowe i metody, które tomaszfotograf umieścił w reklamie to (   ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Dekoracje znajduje się w pobliżu miasta Lodz, które należy do województwa Lodzkie w Polska i jest oferowane od 2020/04/17 przez użytkownika tomaszfotograf, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 17 kwietnia 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Dekoracje była na 2020/04/17 (366 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 366 Dni temu i otrzymała już ponad 174 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników ... których szukali w naszej kategorii Dekoracje.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z