classiera loader

Zdjęcia na nagrobki, zdjęcia na porcelanie, fotoporcelana Łódź, renowacja zdjęć

Foto i video / Lodz / Lodzkie / Polska / ID 252 / Wysłany na: 17 kwietnia 2020 przez tomaszfotograf

Foto i video w Lodz

 
Oferta od
Osoba Prywatna
 
3
Metody kontaktowe
 
2
Aktywne ogłoszenia!
 
285 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 169

Opis

Kompleksowo zajmujemy się fotografią nagrobkową. Wykonujemy zdjęcia na porcelanie, które wykorzystuje się do zdobienia nagrobków. Dostępne są różne rozmiary oraz kształty. Koszt wywołania zdjęcia jest wyceniany po ustaleniu rozmiaru, koloru i kształtu.

Wykonujemy zdjęcia na porcelanie z gotowych zdjęć dostarczonych do nas. Pomagamy dobrać zdjęcie do kształtu porcelanki czy wyglądu płyty nagrobnej oraz odpowiednio przygotowujemy je. Obróbka graficzna zawsze jest wskazana, aby odświeżyć wygląd fotografii lub zrewitalizować ją, jeśli uległa znacznym uszkodzeniom.

Fotoceramika dostępna jest w tonacji czarno-białej, w odcieniach sepii lub w pełnym kolorze. Dostępne kształty to: owal, kwadrat, prostokąt oraz serduszko. Rozmiar ustalany jest z każdym klientem indywidualnie.

Dostarczenie zdjęć odbywa się drogą elektroniczną lub osobiście. Gotowe porcelanki możemy wysłać na podany adres na terenie całej Polski. Przesyłka zawsze jest starannie zabezpieczona.

Po odbiór osobisty zapraszamy do naszej pracowni fotograficznej, która znajduje się na
ulicy Narutowicza 47 m.1 (numer 1 na domofonie, parter,wejście od ulicy przez brązowe drzwi)
lub Piotrkowska 25 (w podwórku, pierwszy lokal po lewej stronie) 

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu
https://multiarte.com.pl/renowacja-zdjec-multiarte-tomasz-pawlak.htmlZdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:252-250-medium_large)  Zdjęcia na nagrobki, zdjęcia na porcelanie, fotoporcelana Łódź, renowacja zdjęć z kategorii Foto i video i który jest w Lodz, new, 100, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:252
 
N2 (#ID:252-251-medium_large)  Zdjęcia na nagrobki, zdjęcia na porcelanie, fotoporcelana Łódź, renowacja zdjęć z kategorii Foto i video i który jest w Lodz, new, 100, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:252
 
Sponsorowane Reklamy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 252 opublikowanej w dniu 2020/04/17, ta reklama została utworzona przez tomaszfotograf w naszej kategorii Foto i video, oznaczam go jako (fotograf, fotoporcelana, grób, renowacja zdjęć, retusz, zdjęcia, zdjęcia na nagrobki, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Zdjęcia na nagrobki, zdjęcia na porcelanie, fotoporcelana Łódź, renowacja zdjęć, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to 100 [PLN], a Twój aktualny stan to Nowy.

Formularze kontaktowe i metody, które tomaszfotograf umieścił w reklamie to (   ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Foto i video znajduje się w pobliżu miasta Lodz, które należy do województwa Lodzkie w Polska i jest oferowane od 2020/04/17 przez użytkownika tomaszfotograf, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 17 kwietnia 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Foto i video była na 2020/04/17 (285 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 285 Dni temu i otrzymała już ponad 169 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników ... których szukali w naszej kategorii Foto i video.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z Foto i video w Lodz


«
»

...Darmowe ogłoszenia z Foto i video
blisko Lodz...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z