Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Wypożyczalnia, wynajem agregatów prądotwórczych

Mechaniczny i Silnikowy / Warszawa / Mazowieckie / Polska / ID 1009 / Wysłany na: 14 września 2020 przez wynajemagregaty

Mechaniczny i Silnikowy w Warszawa

 

0
  
Cena: PLN

1

Stan Nie określone
Oferta od
Osoba Prywatna
 
3
Metody kontaktowe
 
2
Aktywne ogłoszenia!
 
7 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 2

Opis

Wypożyczalnia, wynajem agregatów prądotwórczych.
Wynajem krótko i długo terminowy.

Nasze agregaty rozmieszczamy na terenie całej Polski by szybko realizować Państwa zlecenia.
Jesteśmy w stanie dostarczyć dużą ilość agregatów np. 20 –30szt. jednostek, lub więcej, w jednym czasie i w jedno lub kilka miejsc w Polsce wraz z obsługą, okablowaniem i tankowaniem.

Agregaty spełniają wymagania ochronne, posiadają stosowne certyfikaty.
Dysponujemy mocą od 10 kVA do 700kVA.

Zapraszamy do kontaktu.
Strona www :

Home


Telefon :
605-044-223Zdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:1009-1008-medium_large)  Wypożyczalnia, wynajem agregatów prądotwórczych z kategorii Mechaniczny i Silnikowy i który jest w Warszawa, Unspecified, 1, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:1009
 
Sponsorowane Reklamy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 1009 opublikowanej w dniu 2020/09/14, ta reklama została utworzona przez wynajemagregaty w naszej kategorii Mechaniczny i Silnikowy, oznaczam go jako (Wynajem agregatów prądotwórczych, Wynajem agregatów prądotwórczych Mazowieckie, Wynajem agregatów prądotwórczych Poznań, Wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa, Wynajem agregatu prądotwórczego cennik, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Wypożyczalnia, wynajem agregatów prądotwórczych, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to 1 [PLN], a Twój aktualny stan to Nie określone.

Formularze kontaktowe i metody, które wynajemagregaty umieścił w reklamie to (   ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Mechaniczny i Silnikowy znajduje się w pobliżu miasta Warszawa, które należy do województwa Mazowieckie w Polska i jest oferowane od 2020/09/14 przez użytkownika wynajemagregaty, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 28 czerwca 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Mechaniczny i Silnikowy była na 2020/09/14 (7 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 7 Dni temu i otrzymała już ponad 2 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii Mechaniczny i Silnikowy.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z Mechaniczny i Silnikowy w Warszawa


«
»

...Darmowe ogłoszenia z Mechaniczny i Silnikowy
blisko Warszawa...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z