Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

STUDIA: PSYCHOLOGIA, PEDAGOGIKA, DZIENNIKARSTWO

Kursy i Formacja / Warszawa / Mazowieckie / Polska / ID 1012 / Wysłany na: 15 września 2020 przez wwsb

Kursy i Formacja w Warszawa

 

0
  
Cena: PLN

1

Stan Nie określone
Oferta od
Osoba Prywatna
 
3
Metody kontaktowe
 
10
Aktywne ogłoszenia!
 
6 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 1

Opis

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (WWSH) zaprasza na pięcioletnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia.
Psychologia to jeden z najpopularniejszych kierunków studiów w Polsce. Obiecujące perspektywy zatrudnienia oraz możliwości wszechstronnego rozwoju niewątpliwie warte są wysiłku, jaki trzeba włożyć w pięcioletnie jednolite studia magisterskie. Mimo że studia psychologiczne nie należą do najłatwiejszych, chętnych jest zawsze wielu. W roku 2019 spośród 413 tysięcy kandydatów na pierwszy rok studiów niemal 26 tysięcy ubiegało się o przyjęcie na psychologię.
Co sprawia, że psychologia przyciąga tylu adeptów? Studia na kierunku psychologia pozwalają rozwinąć myślenie krytyczne, poznać i zrozumieć mechanizmy rządzące ludzkimi emocjami i relacjami międzyludzkimi, zbudować warsztat metod badawczych pomocnych w analizie ludzkich zachowań, nauczyć się wrażliwości i empatii oraz tego, jak pomagać ludziom przezwyciężać ich problemy. W zależności od zakresu zainteresowań i planów zawodowych do wyboru jest wiele specjalności, np. psychologia kliniczna, psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży, psychologia biznesu. Absolwenci psychologii mogą znaleźć pracę w placówkach oświatowych, w służbach mundurowych, w działach kadr lub marketingu w przedsiębiorstwach, w szpitalach, ośrodkach leczenia uzależnień oraz innych poradniach psychologicznych i gabinetach terapeutycznych.

W ofercie Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej znajdują się także studia licencjackie na kierunku dziennikarstwo oraz studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na kierunku pedagogika. Z pełną ofertą studiów można zapoznać się w witrynie wwsh.edu.pl.

Zajęcia w trybie dziennym i zaocznym odbywają się w siedzibie Uczelni na Powiślu.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna
im. Bolesława Prusa
ul. Smulikowskiego 6/8
00-389 Warszawa

tel.: +48 690 890 760
e-mail: rekrutacja@wwsh.edu.pl

WWSH

Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!Zdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:1012-1011-medium_large)  STUDIA: PSYCHOLOGIA, PEDAGOGIKA, DZIENNIKARSTWO z kategorii Kursy i Formacja i który jest w Warszawa, Unspecified, 1, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:1012
 
Sponsorowane Reklamy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 1012 opublikowanej w dniu 2020/09/15, ta reklama została utworzona przez wwsb w naszej kategorii Kursy i Formacja, oznaczam go jako (dziennikarstwo, pedagogika, studia dziennikarskie warszawa, studia pedagogiczne warszawa, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek STUDIA: PSYCHOLOGIA, PEDAGOGIKA, DZIENNIKARSTWO, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to 1 [PLN], a Twój aktualny stan to Nie określone.

Formularze kontaktowe i metody, które wwsb umieścił w reklamie to (   ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Kursy i Formacja znajduje się w pobliżu miasta Warszawa, które należy do województwa Mazowieckie w Polska i jest oferowane od 2020/09/15 przez użytkownika wwsb, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 31 maja 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Kursy i Formacja była na 2020/09/15 (6 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 6 Dni temu i otrzymała już ponad 1 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii Kursy i Formacja.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z Kursy i Formacja w Warszawa


«
»

...Darmowe ogłoszenia z Kursy i Formacja
blisko Warszawa...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z