Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Spulchniacz gleby/aerator ręczny – 6 gwiazd -pulchna ziemia- mocny

+ Inne Dom i ogród / Krakow / Malopolskie / Polska / ID 381 / Wysłany na: 12 września 2020 przez Sebastian

+ Inne Dom i ogród w Krakow

 

1
  
Cena: PLN

46

Stan Nowy
Oferta od
Osoba Prywatna
 
2
Metody kontaktowe
 
2
Aktywne ogłoszenia!
 
9 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 57

Opis

Oferuję Państwu ręczny spulchniacz gleby.
Urządzenie posiada 6 niezależnie od siebie ruchowych gwiazd o grubości 4 mm każda.
Służy do rozbijania grud i zbitej ziemi po uprawę.
Napowietrza, spulchnia i rozluźnia glebę przez co pozwala łatwiej kiełkować wysiewanym nasionom a także pomaga transportować nawozy i wodę w głąb ziemi.
Nadaje się do przygotowania podłoża zarówno pod wysiewaną trawę jak i pod wszelkiego rodzaju inne uprawy tak jak kwiaty czy warzywa.

Proponowane przeze mnie narzędzia są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne – gwarantuje, że będą Państwu służyły przez długie lata i ułatwią prace ogrodnicze.
Zdjęcia nie oddają ich masywności ten model to około 1.2 kg wagi i szerokości całkowitej 23 cm. Sam używam go w swoim przydomowym ogródku i jestem z niego bardzo zadowolony.

Wysyłka na całą Polskę:
Paczka w Ruchu – 10 zł
Przesyłka kurierska 16 zł
Przesyłka pobraniowa 20 zł
Odbiór osobisty 0 zł

Na życzenie paragon lub faktura VATZdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:381-380-medium_large)  Spulchniacz gleby/aerator ręczny – 6 gwiazd -pulchna ziemia- mocny z kategorii + Inne Dom i ogród i który jest w Krakow, new, 46, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:381
 
Sponsorowane Reklamy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 381 opublikowanej w dniu 2020/09/12, ta reklama została utworzona przez Sebastian w naszej kategorii + Inne Dom i ogród, oznaczam go jako (aerator, kultywator, napowietrzanie ziemi, rozbijanie grud, spulchniacz gleby, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Spulchniacz gleby/aerator ręczny – 6 gwiazd -pulchna ziemia- mocny, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to 46 [PLN], a Twój aktualny stan to Nowy.

Formularze kontaktowe i metody, które Sebastian umieścił w reklamie to (  ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy + Inne Dom i ogród znajduje się w pobliżu miasta Krakow, które należy do województwa Malopolskie w Polska i jest oferowane od 2020/09/12 przez użytkownika Sebastian, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 26 kwietnia 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia + Inne Dom i ogród była na 2020/09/12 (9 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 9 Dni temu i otrzymała już ponad 57 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii + Inne Dom i ogród.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z + Inne Dom i ogród w Krakow


«
»

...Darmowe ogłoszenia z + Inne Dom i ogród
blisko Krakow...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z