Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Sprzątanie mieszkań firm hoteli dezynfekcja po zwłokach samobójstwach

Czyszczenie / Swinoujscie / Zachodniopomorskie / Polska / ID 678 / Wysłany na: 7 września 2020 przez vtwin90

Czyszczenie w Swinoujscie

 
Oferta od
Osoba Prywatna
 
2
Metody kontaktowe
 
3
Aktywne ogłoszenia!
 
14 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 12

Opis

Zajmujemy się sprzątaniem i dezynfekcją miejsc,pojazdów w których znaleziono ciało po czasie w stanie rozkładu oraz doszło do samobójstwa, zabójstwa lub usiłowania, wypadku losowego oraz komunikacyjnego.Miejsce zbrodni, samobójstw itp. to skażone niebezpieczne i specyficzne środowisko pracy.Aby wykonać zadanie prawidłowo i skutecznie trzeba posiadać umiejętności, doświadczenie i wiedze w danym temacie. W dziedzinie sprzątanie zajmujemy się tylko tym zagadnieniem.
Nie lekceważ zagrożenia .
Po wykonaniu prac pomieszczenie jest bezpieczne wolne od patogenów, uciążliwego fetoru oraz śladów po w/w zdarzeniach.
Gwarantuje 100% skuteczność.
Niestety życie ma też te drugie dramatyczne oblicze.W takich sytuacjach jesteśmy do dyspozycji. Oferta kierowana jest do Osób prywatnych , Firm Hotelarskich, Spódzielni Mieszkaniowych zarządzajacymi zasobami mieszkaniowymi oraz Firm transportowych.
Teren działania cały Kraj.Gotowi do wyjazdu 24h

Tel -24h 605907004 lub 605140004
Wystawiamy rachunki.
V-TWIN-90
Dariusz i Justyna Paliwoda

www.sprzataniepozmarlym.pl

*Wszystkie publikacje w ogłoszeniu są objęte prawem autorskim – również zdjęcia.Wszelkie kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów bez zgody firmy jest prawnie zabronione.Zdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:678-679-medium_large)  Sprzątanie mieszkań firm hoteli dezynfekcja po zwłokach samobójstwach z kategorii Czyszczenie i który jest w Swinoujscie, new, , z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:678
 
Sponsorowane Reklamy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 678 opublikowanej w dniu 2020/09/07, ta reklama została utworzona przez vtwin90 w naszej kategorii Czyszczenie, oznaczam go jako (czyszczenie, dezynfekcja, fetor, samobójstwo, Sprzątanie, Świnoujście, zwłoki, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Sprzątanie mieszkań firm hoteli dezynfekcja po zwłokach samobójstwach, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to [PLN], a Twój aktualny stan to Nowy.

Formularze kontaktowe i metody, które vtwin90 umieścił w reklamie to (  ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Czyszczenie znajduje się w pobliżu miasta Swinoujscie, które należy do województwa Zachodniopomorskie w Polska i jest oferowane od 2020/09/07 przez użytkownika vtwin90, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 25 maja 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Czyszczenie była na 2020/09/07 (14 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 14 Dni temu i otrzymała już ponad 12 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii Czyszczenie.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z Czyszczenie w Swinoujscie


«
»

...Darmowe ogłoszenia z Czyszczenie
blisko Swinoujscie...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z