Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Ściółka dla koni-torfowa. Dostawa w cenie cały kraj

Konie / Biala Rawska / Lodzkie / Polska / ID 1296 / Wysłany na: 12 października 2020 przez IwonaSacha

Konie w Biala Rawska

 

0
  
Cena: PLN

88

Stan Nowy
Oferta od
Osoba Prywatna
 
1
Metody kontaktowe
 
1
Aktywne ogłoszenia!
 
10 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 1

Opis

Torf kwaśny Litewski jako ściółka dla koni.

Naturalny torf jest doskonałym materiałem sprawdzającym się jako ściółka dla koni. Torf jest pakowany na palecie po 5m3(około 5000 litrów)

*nie pyli, nie uczula, dobrze wiąże amoniak, wchłania wilgoć, ma działanie grzybobójcze, nie wymaga wymieniania jej w całości, a jedynie sprzątania na bieżąco końskich odchodów.
* torf kwaśny hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów, stanowi dobrą izolację cieplną, ściółka torfowa jest bardzo dobrym podłożem do stajni dla koni, szczególnie dla tych z problemami dróg oddechowych czy tych objadających się zbytnio słoma
* jest dobrym podłożem na rehabilitację kopyt, kwaśny i naturalnie antybakteryjny torf wspomaga zdrowie strzałek.
* usuwana ściółka może być wykorzystywana jako nawóz.
*ph 3,5-4,5
* frakcja 0-40mm

Prawidłowe przygotowanie boksu ze ściółką torfową polega na wysypaniu za pierwszym razem warstwy o grubości ok. 15 cm, na co zużywa się około 2000 litrów, co pokryje nam boks o wymiarze 12m2. W kolejnych dniach usuwa się na bieżąco odchody i dosypuje torfu na bieżąco lub około 250 litrów raz w tygodniu. Operację czyszczenia boksu i wymiany ściółki powtarza się 2-3 razy w roku.

Opakowanie paleta 5m3-600 netto(648 brutto z dostawą)

Całe auta do negocjacji.
W ofercie też ściółka torfowo-wiórowa.
Faktury i atesty.
tel. 794 068 979
godz.8-20Zdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:1296-1295-medium_large)  Ściółka dla koni-torfowa. Dostawa w cenie cały kraj z kategorii Konie i który jest w Biala Rawska, new, 88, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:1296
 
Sponsorowane Reklamy

Tags Konie

...kon sciołka, ..

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 1296 opublikowanej w dniu 2020/10/12, ta reklama została utworzona przez IwonaSacha w naszej kategorii Konie, oznaczam go jako (kon sciołka, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Ściółka dla koni-torfowa. Dostawa w cenie cały kraj, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to 88 [PLN], a Twój aktualny stan to Nowy.

Formularze kontaktowe i metody, które IwonaSacha umieścił w reklamie to ( ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Konie znajduje się w pobliżu miasta Biala Rawska, które należy do województwa Lodzkie w Polska i jest oferowane od 2020/10/12 przez użytkownika IwonaSacha, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 12 października 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Konie była na 2020/10/12 (10 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 10 Dni temu i otrzymała już ponad 1 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii Konie.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z Konie w Biala Rawska


«
»

...Darmowe ogłoszenia z Konie
blisko Biala Rawska...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z