Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Organizacja przyjęć okolicznościowych – kurs przez internet

Kursy i Formacja / Szczecin / Zachodniopomorskie / Polska / ID 1264 / Wysłany na: 7 października 2020 przez MGedu

Kursy i Formacja w Szczecin

 
Oferta od
Osoba Prywatna
 
2
Metody kontaktowe
 
20
Aktywne ogłoszenia!
 
15 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 1

Opis

Chcesz zdobyć nowe umiejętności i rozpocząć swoją przygodę jako organizator przyjęć okolicznościowych?
Zapraszamy na internetowy kurs Organizacja przyjęć okolicznościowych, który pozwoli Ci poznać ogólne zasady i podstawowe sposoby organizacji przyjęć okolicznościowych.
W czasie nauki:
– Dowiesz się sporo o różnicach i typach przyjęć,
– nauczysz się układaniu menu,
– poznasz techniki jak układać dekoracyjnie serwetki,
– nauczysz się ustawiać zastawę stołową, – dowiesz się jak podawać różne potrawy i napoje, poznasz podstawy obsługi kelnerskiej. Dodatkowo otrzymasz sporą dawkę wiedzy z zakresu umiejętności interpersonalnych – a te przydadzą się w każdym zawodzie i każdego dnia!
Całość nauki odbywa się przez internet dzięki czemu można zdobywać nową wiedzę bez wychodzenia z domu!
Szczegóły oferty dostępne na stronie internetowej https://mg-edu.plZdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:1264-1263-medium_large)  Organizacja przyjęć okolicznościowych – kurs przez internet z kategorii Kursy i Formacja i który jest w Szczecin, Unspecified, , z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:1264
 
Sponsorowane Reklamy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 1264 opublikowanej w dniu 2020/10/07, ta reklama została utworzona przez MGedu w naszej kategorii Kursy i Formacja, oznaczam go jako (cała polska, e-kurs, kurs przez internet, kursy i szkolenia przez internet, mg-edu, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Organizacja przyjęć okolicznościowych – kurs przez internet, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to [PLN], a Twój aktualny stan to Nie określone.

Formularze kontaktowe i metody, które MGedu umieścił w reklamie to (  ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Kursy i Formacja znajduje się w pobliżu miasta Szczecin, które należy do województwa Zachodniopomorskie w Polska i jest oferowane od 2020/10/07 przez użytkownika MGedu, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 7 października 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Kursy i Formacja była na 2020/10/07 (15 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 15 Dni temu i otrzymała już ponad 1 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii Kursy i Formacja.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z Kursy i Formacja w Szczecin


«
»

...Darmowe ogłoszenia z Kursy i Formacja
blisko Szczecin...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z