Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Motywacja zespołu kurs internetowy

Kursy i Formacja / Rzeszow / Podkarpackie / Polska / ID 1250 / Wysłany na: 7 października 2020 przez MGedu

Kursy i Formacja w Rzeszow

 
Oferta od
Osoba Prywatna
 
2
Metody kontaktowe
 
20
Aktywne ogłoszenia!
 
15 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 1

Opis

Jeśli pełnisz bądź chcesz pełnić funkcję menadżerską i chcesz widzieć jak motywować pracowników, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Centrum szkoleń MG-edu zaprasza na kurs online Motywacja zespołu – wszystkich początkujących kierowników, rozpoczynających swoją pracę z zespołem.

W trakcie kursu:
– Poznasz definicje, teorie i modele motywowania.
– Nauczysz się odpowiednio stosować różne bodźce motywacyjne
– Dowiesz się na czym polega kształtowanie motywacji i jakie zasady należy stosować, aby zachęcić swój zespół do działania.

Całość kursu odbywa się online dzięki czemu można zyskać nowe umiejętności bez uszczerbku na codziennych obowiązkach
Organizatorem kursu jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum szkoleń MG-edu posiadająca wieloletnie doświadczenie w kształceniu dorosłych.
Szczegóły oferty dostępne na stronie internetowej https://mg-edu.plZdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:1250-1249-medium_large)  Motywacja zespołu kurs internetowy z kategorii Kursy i Formacja i który jest w Rzeszow, Unspecified, , z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:1250
 
Sponsorowane Reklamy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 1250 opublikowanej w dniu 2020/10/07, ta reklama została utworzona przez MGedu w naszej kategorii Kursy i Formacja, oznaczam go jako (cała polska, e-kurs, kurs przez internet, kursy i szkolenia przez internet, mg-edu, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Motywacja zespołu kurs internetowy, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to [PLN], a Twój aktualny stan to Nie określone.

Formularze kontaktowe i metody, które MGedu umieścił w reklamie to (  ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Kursy i Formacja znajduje się w pobliżu miasta Rzeszow, które należy do województwa Podkarpackie w Polska i jest oferowane od 2020/10/07 przez użytkownika MGedu, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 7 października 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Kursy i Formacja była na 2020/10/07 (15 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 15 Dni temu i otrzymała już ponad 1 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii Kursy i Formacja.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z Kursy i Formacja w Rzeszow


«
»

...Darmowe ogłoszenia z Kursy i Formacja
blisko Rzeszow...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z