Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Marketing w pigułce – kurs internetowy

Kursy i Formacja / Wroclaw / Dolnoslaskie / Polska / ID 1266 / Wysłany na: 7 października 2020 przez MGedu

Kursy i Formacja w Wroclaw

 
Oferta od
Osoba Prywatna
 
2
Metody kontaktowe
 
20
Aktywne ogłoszenia!
 
15 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 5

Opis

Centrum szkoleń MG-edu zaprasza na kurs Marketing w pigułce, który zawiera zestaw podstawowych informacji z zakresu działań marketingowych.
Szkolenie skierowane jest w szczególności do początkujących przedsiębiorców, handlowców oraz osób, które chcą poznać podstawowe zasady i reguły marketingu.
Całość nauki odbywa się przez internet dzięki czemu można zdobywać nową wiedzę bez wychodzenia z domu!
Szczegóły oferty dostępne na stronie internetowej https://mg-edu.plZdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:1266-1265-medium_large)  Marketing w pigułce – kurs internetowy z kategorii Kursy i Formacja i który jest w Wroclaw, Unspecified, , z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:1266
 
Sponsorowane Reklamy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 1266 opublikowanej w dniu 2020/10/07, ta reklama została utworzona przez MGedu w naszej kategorii Kursy i Formacja, oznaczam go jako (cała polska, e-kurs, kurs przez internet, kursy i szkolenia przez internet, mg-edu, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Marketing w pigułce – kurs internetowy, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to [PLN], a Twój aktualny stan to Nie określone.

Formularze kontaktowe i metody, które MGedu umieścił w reklamie to (  ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Kursy i Formacja znajduje się w pobliżu miasta Wroclaw, które należy do województwa Dolnoslaskie w Polska i jest oferowane od 2020/10/07 przez użytkownika MGedu, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 7 października 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Kursy i Formacja była na 2020/10/07 (15 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 15 Dni temu i otrzymała już ponad 5 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii Kursy i Formacja.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z Kursy i Formacja w Wroclaw


«
»

...Darmowe ogłoszenia z Kursy i Formacja
blisko Wroclaw...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z