Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Fotowoltaika 8kw 25 200zł brutto kompleks 340W halfcut dotacja Mój prąd

Remonty / budowlane / Zory / Slaskie / Polska / ID 1003 / Wysłany na: 9 września 2020 przez maska2

Remonty / budowlane w Zory

 

0
  
Cena: PLN

00

Stan Nie określone
Oferta od
Osoba Prywatna
 
3
Metody kontaktowe
 
37
Aktywne ogłoszenia!
 
12 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 1

Opis

Oferujemy kompleksowe usługi montażu, wraz z podłączeniem uruchomieniem i zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej o mocy 8 kwp na dowolnym dachu . Nie ma tutaj żadnych dodatkowych opłat. W cenie:
– dostawa paneli fotowoltaicznych monokrystalicznych w technologii ciętych płytek z czarną rama min moc 340W gwarancja 12 letnia
– dostawa falownika Sofar Solar 3 fazowego
– okablowanie solarne 4 lub 6mm2 w zależności od mocy systemu
– komplet zabezpieczeń zarówno po stronie DC jak i AC w tym zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, zabezpieczenie zwarciowe, rozłącznik trójpolowy strony AC, przeciwprzepięciowe strony AC
– kompletna konstrukcja montażowa z czarnymi matowymi klemami
– okablowanie LGY, szpile uziemiające, komplet uziemienia, korytka kablowe, konektory
– kompletny montaż przez uprawnione osoby
– schemat jednokreskowy do zgłoszenia
– wypełnienie dokumentacji zgłoszeniowej

Zajmujemy się dystrybucją i montarzem, kupujemy bezpośrednio od producentów od których mamy oficjalna autoryzację. Zaopatrujemy również instalatorów. Działamy na terenie Śląska, Małopolski, Łódzkiego, Dolnośląskiego. Dalsze realizacje możliwe po konsultacji. W branży działamy od 2011 r głównie na projektach komercyjnych. Nasze referencje tylko za rok 2019 to ok 30 MW zainstalowanych systemów.

Patryk Seget PS Trade
ul. Modelarska 3
40-142 Katowice
tel: +48-792-088-132
www.pstrade.plZdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:1003-1002-medium_large)  Fotowoltaika 8kw 25 200zł brutto kompleks 340W halfcut dotacja Mój prąd z kategorii Remonty / budowlane i który jest w Zory, Unspecified, 00, z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:1003
 
Sponsorowane Reklamy

Tags Remonty / budowlane

...fotowoltaika, ..

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 1003 opublikowanej w dniu 2020/09/09, ta reklama została utworzona przez maska2 w naszej kategorii Remonty / budowlane, oznaczam go jako (fotowoltaika, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Fotowoltaika 8kw 25 200zł brutto kompleks 340W halfcut dotacja Mój prąd, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to 00 [PLN], a Twój aktualny stan to Nie określone.

Formularze kontaktowe i metody, które maska2 umieścił w reklamie to (   ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Remonty / budowlane znajduje się w pobliżu miasta Zory, które należy do województwa Slaskie w Polska i jest oferowane od 2020/09/09 przez użytkownika maska2, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 14 czerwca 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Remonty / budowlane była na 2020/09/09 (12 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 12 Dni temu i otrzymała już ponad 1 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii Remonty / budowlane.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z Remonty / budowlane w Zory


«
»

...Darmowe ogłoszenia z Remonty / budowlane
blisko Zory...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z