Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Fotowoltaika 8.5kw 26 775zł brutto kompleks 340W halfcut dotacja Mój prąd

Remonty / budowlane / Gliwice / Slaskie / Polska / ID 989 / Wysłany na: 1 września 2020 przez maska2

Remonty / budowlane w Gliwice

 
Oferta od
Osoba Prywatna
 
3
Metody kontaktowe
 
37
Aktywne ogłoszenia!
 
20 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 1

Opis

Oferujemy kompleksowe usługi montażu, wraz z podłączeniem uruchomieniem i zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej o mocy 8.5kwp na dowolonym dachu . Nie ma tutaj żadnych dodatkowych opłat. W cenie wchodzi:
– dostawa paneli fotowoltaicznych monokrystalicznych w technologi ciętych płytek z czarną rama min moc 340W gwarancja 12 letnia
– dostawa falownika Sofar Solar 3 fazowego
– okablowanie solarne 4 lub 6mm2 w zależności od mocy systemu
– komplet zabezpieczeń zarówno po stronie DC jak i AC w tym zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, zabezpieczenie zwarciowe, rozłącznik trójpolowy strony AC, przeciwprzepięciowe strony AC
– kompletna konstrukcja montażowa z czarnymi matowymi klemami
– okablowanie LGY, szpile uziemiające, komplet uziemienia, korytka kablowe, konektory
– kompletny montaż przez uprawnione osoby
– schemat jednokreskowy do zgłoszenia
– wypełnienie dokumentacji zgłoszeniowej

Sami dystrybuujemy i montujemy, kupujemy bezpośrednio od producentów od których mamy oficjalna autoryzację. Zaopatrujemy również instalatorów. Działamy na terenie Śląska, Małopolski, Łódzkiego, Dolnośląskiego. Dalsze realizacje możliwe po konsultacji. W branży działamy od 2011 r głównie na projektach komercyjnych. Nasze referencje tylko za rok 2019 to ok 30MW zainstalowanych systemów. Podejmujemy się również dużych systemów. Największa instalacja jaka samodzielnie wykonaliśmy miała moc 10MW.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane instalacją. Wystawiamy faktury VAT 8%, możliwość skorzystania z dofinansowania “Mój prąd” oraz odliczenia od podatku. Wszystkie użyte przez nas komponenty są nowe.

Patryk Seget PS Trade
ul. Modelarska 3
40-142 Katowice
tel: +48-792-088-132
www.pstrade.plZdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:989-988-medium_large)  Fotowoltaika 8.5kw 26 775zł brutto kompleks 340W halfcut dotacja Mój prąd z kategorii Remonty / budowlane i który jest w Gliwice, Unspecified, , z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:989
 
Sponsorowane Reklamy

Tags Remonty / budowlane

...fotowoltaika, ..

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 989 opublikowanej w dniu 2020/09/01, ta reklama została utworzona przez maska2 w naszej kategorii Remonty / budowlane, oznaczam go jako (fotowoltaika, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Fotowoltaika 8.5kw 26 775zł brutto kompleks 340W halfcut dotacja Mój prąd, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to [PLN], a Twój aktualny stan to Nie określone.

Formularze kontaktowe i metody, które maska2 umieścił w reklamie to (   ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy Remonty / budowlane znajduje się w pobliżu miasta Gliwice, które należy do województwa Slaskie w Polska i jest oferowane od 2020/09/01 przez użytkownika maska2, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 14 czerwca 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia Remonty / budowlane była na 2020/09/01 (20 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 20 Dni temu i otrzymała już ponad 1 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii Remonty / budowlane.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z Remonty / budowlane w Gliwice


«
»

...Darmowe ogłoszenia z Remonty / budowlane
blisko Gliwice...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z