Darmowe ogłoszenia w Polska
classiera loader

Biuro Projektowe KONSTRUKTOR

+ Pozostałe usługi i firmy / Chrzanow / Malopolskie / Polska / ID 998 / Wysłany na: 2 września 2020 przez biurokonstruktor

+ Pozostałe usługi i firmy w Chrzanow

 
Oferta od
Osoba Prywatna
 
3
Metody kontaktowe
 
1
Aktywne ogłoszenia!
 
19 Dni
Zaktualizowano!
Sponsorowane Reklamy
Statystyka:
Razem 5

Opis

“Biuro KONSTRUKTOR jest biurem projektowym, które na rynku działa od roku 1991. Na dzień dzisiejszy oferujemy kompleksowe rozwiązania związane z projektowaniem architektonicznym, budowlanym, konstrukcyjnym oraz instalacyjnym wszelkiego rodzaju obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz inżynieryjnych.

Posiadamy wszystkie uprawnienia i pozwolenia. Bardzo profesjonalnie podchodzimy do wszystkich realizacji, co pozwoliło nam na przestrzeni ostatnich lat zrealizować ponad 3000 inwestycji na terenie Polski południowej i nie tylko.

Choć specjalizujemy się głównie w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym, w ofercie posiadamy również ekspertyzy budowlane, skanowanie laserowe budynków oraz usługi poligraficzne. Poza tym zajmujemy się też szkodami górniczymi, wyceną nieruchomości oraz diagnostyką budynków.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług osoby prywatne, jak i firmy!”Profil społecznościowy Linki

 

Zdjęcia i obrazy

 
N1 (#ID:998-997-medium_large)  Biuro Projektowe KONSTRUKTOR z kategorii + Pozostałe usługi i firmy i który jest w Chrzanow, Unspecified, , z unikalnym identyfikatorem - Podsumowanie zdjęć, fotografii, ramek i mediów wizualnych odpowiadających reklamie zaklasyfikowanej jako #ID:998
 
Sponsorowane Reklamy

Wskazówka

Witam, jestem witryną internetową handelbezposredni.pl i podam trochę więcej informacji o reklamie 998 opublikowanej w dniu 2020/09/02, ta reklama została utworzona przez biurokonstruktor w naszej kategorii + Pozostałe usługi i firmy, oznaczam go jako (biuro projektowe, budownictwo mieszkalne, budownictwo przemysłowe, konstrukcje stalowe, skanowanie laserowe budynków, ...), który go dotyczy, i ma on następujący nagłówek Biuro Projektowe KONSTRUKTOR, wartość handlowa sprzedaży lub cena orientacyjna to [PLN], a Twój aktualny stan to Nie określone.

Formularze kontaktowe i metody, które biurokonstruktor umieścił w reklamie to (   ).

W odniesieniu do Lokalizacja lub lokalizacja reklamy + Pozostałe usługi i firmy znajduje się w pobliżu miasta Chrzanow, które należy do województwa Malopolskie w Polska i jest oferowane od 2020/09/02 przez użytkownika biurokonstruktor, ten użytkownik zarejestrował się w naszej witrynie na 2 września 2020, a ostatnia aktualizacja tego ogłoszenia + Pozostałe usługi i firmy była na 2020/09/02 (19 Dni).

Jeśli chodzi o statystyki, ta strona została utworzona 19 Dni temu i otrzymała już ponad 5 łącznych odwiedzin, a tylko dzisiaj była odwiedzana przez użytkowników których szukali w naszej kategorii + Pozostałe usługi i firmy.

Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie przydatne, dzięki czemu ta reklama jest poprawna, łatwa do zrozumienia lub po prostu trochę bezpieczniejsza.

Wyniki związane z + Pozostałe usługi i firmy w Chrzanow


«
»

...Darmowe ogłoszenia z + Pozostałe usługi i firmy
blisko Chrzanow...?

Zobacz najnowsze ogłoszenia

Katalog tagów i etykiet Darmowe ogłoszenia od A do Z
Liczby: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Litery: A B C D E F G H I J K L M N Ñ O P Q R S T U V W X Y Z